יום ראשון, 11 בפברואר 2018

חשיבות מאבטחים באירועים קהילתיים


למרות שהמצב הביטחוני במדינה אף פעם לא טוב באמת, אנו יכולים להרגיש בטוחים ברוב המקומות שאנו מבקרים בהם. בין אם מדובר בקניונים, באירועי ספורט, במסיבות או במוסדות, אנו תמיד יודעים שהמאבטחים יהיו שם בשבילנו. האם אנו באמת מעריכים את העבודה שהם עושים ואת חשיבותם? הגיע הזמן לגלות מה היה קורה בלעדיהם.

חברת אבטחה שגמישה בשירותיה

חברות אבטחה רבות פועלות בישראל באחת מהתעשיות הכי רווחיות ופעילות שיש. זה נובע מכך שכל אזור צריך להיות מאובטח במידה מסוימת כאשר ממקום למקום וממתאר למתאר החששות והסיכונים יכולים להיות רבים יותר ולכן יש צורך במאבטחים רבים יותר ומוכשרים יותר. לצד מאבטחים בסיסיים, יש מאבטחים מתקדמים שיודעים כיצד לנהל מצבים מורכבים יותר, כמו למשל באירועים קהילתיים. אירועים אלו הם מהבעייתיים ביותר שיש לאבטחה נכונה ורק חברה מקצועית תוכל להתמודד איתם בצורה נכונה ומלאה.

חשיבות מאבטחים באירועים קהילתיים

·         נוכחותה של חברת אבטחה משמעותית והכרחית באירועים קהילתיים בגלל שמדובר בהרבה אנשים. כמו כל אירוע גדול, אי אפשר להפקיד את חיי המשתתפים במזל, ולמעשה אם יהיה אירוע מסוים באירוע כזה, הבלגן שישרור יכול הוביל לנפגעים רבים ויותר מכך, אם יהיו מפגעים שיבינו שאירועים מסוימים לא מאובטחים כראוי, זה מקום לצרות רבות.
·         באירועים קהילתיים כל התושבים מגיעים שאננים לחלוטין כי הם אומרים לעצמם שמבקרים כאלו בוודאי שלא יקרה שום דבר, הרי העירייה משקיעה לא מעט כסף בתשלום לחברת אבטחה כלשהי שתדאג שיהיה בסדר. השאננות הזו מצד המשתתפים יכולה להיות הרסנית ברגע שיש אירוע חריג, ולאו דווקא פיגוע אלא שריפה או כל מפגע אחר. המאבטחים צריכים להיות שם לא רק כדי להגן אלא לארגן, לנהל ולהרגיע.
חברת אבטחה
חברת אבטחה

כולם יכולים להיכנס

אירועים קהילתיים יהיו מקום מורכב מאוד לכל חברת אבטחה כי כולם יכולים להיכנס. השערים פתוחים והכול למען התושבים ולכן יש צורך לבצע סלקציה נכונה שמצד אחד מאפשרת לכולם להיכנס ומצד שני חייבת לבדוק אחד אחד. בנוסף, אירועים אלו גדולים מאוד, ולעתים אין שום רצון לגדר אותם, לכן המאבטחים צריכים להסתובב בנקודות שונות כדי להבין מי מגיע ולמי יכולות להיות כוונות רעות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה